SME
Pondelok, 5. december, 2022 | Meniny má Oto

Denník SME redizajnuje diskusie

Diskusie prešli najväčším redizajnom za viac ako desať rokov.

Od štvrtka sú pre vás dostupné nové vylepšené diskusie.

Všetky nedávne diskusie prešli zmenou. Archív diskusií starších ako rok budeme migrovať postupne a na stránke sa objavia v priebehu nasledujúcich dní.

Veríme, že sa vám nové diskusie SME.sk budú páčiť a budete do nich radi prispievať svojimi názormi.

Nový dizajn diskusií má vylepšiť a spríjemniť diskusný priestor tak, aby ste mohli rýchlejšie a jasnejšie vyjadriť názor ku konkrétnej téme alebo článku. Zamerali sme sa na tri hlavné oblasti.

Prehľadnejšie a rýchlejšie

Najvýraznejšou zmenou je výrazne lepšia prehľadnosť, ako pre čitateľov, tak aj pre prispievateľov do diskusie. Jednotlivé komentáre v diskusii sú usporiadané systematicky do vlákien a okamžite tak zistíte, na ktorý príspevok diskutujúci reaguje.

Výraznú zmenu pocítia aj čitatelia na mobilných zariadeniach, kde bude ešte jednoduchšie zapojiť sa do diskusie a bude možné použiť aj rôzne emotikony.

Jednoduchšie hodnotenie

Novú formu a podobu dostávajú aj hodnotenia príspevkov v rámci diskusií, ktoré sme sprehľadnili a vytvorili nový systém hodnotenia jednotlivých diskusných príspevkov. Pôvodnú karmu plne nahrádzajú pozitívne hodnotenia, ktoré môžu prihlásení používatelia udeliť jednotlivým príspevkom.

Hodnotenie tak bude transparentnejšie a zrozumiteľnejšie pre všetkých. Novinkou je tiež možnosť zvoliť si zoradenie príspevkov podľa hodnotení s najväčším počtom pozitívnych hlasov a čítať tak komentáre podľa obľúbenosti u čitateľov.

Upozornenia mailom

Ak patríte medzi pravidelných diskutérov, určite oceníte aj nové nastavenia notifikácií. Každý čitateľ si môže zvoliť sledovanie aktivity vybraného diskutéra alebo konkrétnej diskusie či diskusného vlákna. O novinkách vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu trikrát za deň.

Okrem všetkých vylepšení sa výrazne zjednoduší diskutovanie cez aplikáciu SME. Stiahnite si jej najnovšiu verziu pre Android alebo pre zariadenia Apple s iOS.

Veríme, že sa vám nové diskusie budú páčiť a oceníte množstvo vylepšení. Všetci čitatelia s digitálnym predplatným SME.sk majú možnosť pridať neobmedzený počet diskusných príspevkov.

Ak by ste chceli tiež vyjadriť svoj názor v diskusiách, ale ešte nemáte kúpené predplatné, pozrite si ponuku predplatného. Po kliknutí na odkaz nižšie si môžete zvoliť typ predplatného podľa vášho výberu a jednoducho len diskutovať pod vybranými článkami.

Kúpiť predplatné SME.sk

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už dnes.


30. nov

Cestujete často vlakom? Nový železničný cestovný poriadok platný od decembra nájdete vložený v denníku SME.


29. nov

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 8. novembra.


6. nov

Korupčné kauzy majú vyjsť draho tých, čo ich spôsobujú. Nie vás. Neplaťte za kauzy vyššiu cenu.


4. okt