SME
Štvrtok, 2. február, 2023 | Meniny má Erik, Erika

SME.sk prináša nové Prémiové predplatné

Vyberte si z novej ponuky digitálneho predplatného SME.sk.

Už viac ako 56 tisíc ľudí patrí k stabilným a spokojným predplatiteľom SME.sk a našim cieľom je neustále zlepšovať naše služby pre vás, našich čitateľov. Preto sme sa rozhodli rozšíriť našu ponuku o nové typy predplatného, ktoré poskytnú predplatiteľom omnoho viac benefitov.

Čitatelia si tak budú môcť vybrať podľa vlastných preferencií, o aký typ má záujem. K základnému predplatnému Štandard pribudli balíky Prémium a Prémium bez reklamy, ktoré obsahujú okrem odomknutia článkov na SME.sk mnohé ďalšie benefity ako napríklad vypnutie reklamy, prístup k stovkám e-kníh a elektronickým verziám tlačeného denníka SME. Prečítajte si, čo obsahujú jednotlivé balíky predplatného.

Štandard

Základné predplatné Štandard predstavuje pôvodný typ predplatného, ktorý odomyká celý obsah na SME.sk ako aj na stránkach Korzár, MYregióny.sk, Športnet, INDEX a anglickej verzii spravodajstva Slovak Spectator. V rámci predplatného je dostupný 25-ročný archív všetkých článkov na SME.sk.
Predplatitelia majú prístup k obsahu na 3 zariadeniach alebo prehliadačoch a samozrejmosťou je aj prístup v mobilnej aplikácii SME.sk. V diskusiách pod článkami môžu predplatitelia pridať neobmedzený počet príspevkov a využívať všetky funkcie diskusií, ako je napríklad odoberanie príspevkov diskusie alebo konkrétneho diskutujúceho.

Cena balíka Štandard začína na 4 € na 4 týždne, no zákazníci výrazne ušetria, ak si zakúpia predplatné na dlhšie obdobie 1 alebo 2 roky. Tento typ predplatného odporúčame čitateľom, ktorí chcú neobmedzene čítať všetky články a zároveň mať plný prístup k diskusiám.

Prémium

Balík Prémium poskytuje okrem služieb z predchádzajúceho typu Štandard prístup až na 6 zariadeniach. Prihlásiť sa tak na SME.sk môžete napríklad aj na počítači v práci, ale aj na rodinnom počítači doma, mobile, na tablete alebo v mobilnej aplikácii pre Apple a Android zariadenia. Prémium predplatitelia získavajú navyše možnosť bezplatného sťahovania stoviek e-kníh svetovej a slovenskej literatúry z ponuky eknihy.sme.sk, vrátane audiorozprávok pre deti načítaných hercom Robertom Rothom. Súčasťou balíka Prémium sú aj online verzie tlačeného denníka SME, Korzár, MY a ostatných tlačených titulov vydavateľstva (INDEX, SME Ženy, Historická revue a ďalšie) vo forme PDF.

Cena balíka Prémium sa začína na 6 € na 4 týždne a aj v tomto prípade je cena výhodnejšia v prípade ročného alebo dvojročného predplatného. Balík Prémium odporúčame čitateľom, ktorí ocenia okrem SME.sk aj prístup k stovkám e-kníh, možnosť prelistovať si PDF verziu denníka SME ako aj ďalších titulov vydavateľstva a to až na 6 rôznych zariadeniach.

Prémium bez reklamy

Najvyšší balík Prémium bez reklamy obsahuje všetky benefity z balíka Prémium a predplatitelia môžu navyše čítať články s funkciou vypnutia reklamy. Celý obsah SME.sk tak bude kompletne očistený od komerčnej reklamy a predplatiteľom sa nebudú zobrazovať bannery ani videoreklama na všetkých stránkach patriacich pod sme.sk a taktiež v mobilných aplikáciách SME.sk pre iOS a Android.

Prémium bez reklamy stojí od 8 € na 4 týždne, no s najvýhodnejším dvojročným predplatným ušetria čitatelia až 109 € oproti platbe každé 4 týždne. Tento typ predplatného odporúčame pre čitateľov, ktorí chcú využívať naplno všetky naše služby bez rušenia reklamou. Zároveň je to najvyššia možnosť podpory kvalitnej žurnalistiky.

Zobraziť ponuku predplatného

Nové balíky predplatného si môžu zakúpiť aj aktívni predplatitelia s balíkom Štandard. Podľa toho, koľko dní vám ostáva do konca predplatného, vám buď z novej ceny odrátame nevyčerpanú hodnotu vášho aktuálneho predplatného alebo skrátime predplatné, aby ste mohli prémiové predplatné využívať ihneď.

V prípade akýchkoľvek otázok vám radi poradíme, napíšte nám na predplatne@smeonline.sk.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Hlavné správy zo Sme.sk

Kaliňák ako advokát zastupuje Brhela v Kauze Mýtnik.

Kaliňák Brhela zastupuje v Mýtnikovi.


56m
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová.

Vraj chýbali inštrukcie od vedenia rezortu, a tak záujemcovia márne čakajú.


16 h
Peter Schutz

Keby sme neboli na Slovensku, tak zmenšovať bordel – minimalizovať je silné slovo – by sa aj dalo.


18 h

Vojna na Ukrajine pokračuje.


a 5 ďalší 10 h

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. februára.


31. jan

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 10. januára.


5. jan

CD Ivy Bittovej nájdete v denníku SME v utorok 20. decembra.


8. dec

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už dnes.


30. nov