SME
Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Vyskúšajte si predplatné Prémium bez reklamy

Využívajte výhody balíka Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma.

Ďakujeme, že patríte medzi našich verných čitateľov. Hlavne vďaka Vám je SME.sk najväčším spravodajským médiom na slovenskom internete. Každý mesiac navštívi jeho spravodajskú časť aspoň jedenkrát vyše 2,5 milióna čitateľov, pričom každý deň príde viac ako 600-tisíc z nich.

Všetkým predplatiteľom SME.sk darujeme nový predplatiteľský balíček Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma.

Ak ste aktívny predplatiteľ, automaticky Vám aktivujeme na skúšku predplatné Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma. To isté platí pre každého, kto si zakúpi predplatné do 30.4.2021. Budete si tak môcť vychutnať všetky benefity nového predplatného Prémium bez reklamy. Po 12 týždňoch sa automaticky vrátite k svojmu pôvodnému predplatnému, alebo si môžete aktivovať Prémium bez reklamy aj na dlhšie obdobie. Ak Vaše predplatné končí skôr ako o 12 týždňov, Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma bude aktívne len po dobu trvania Vášho zakúpeného predplatného.

Či je na Vašom konte aktivovaná skúšobná verzia Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma, zistíte vo Vašom predplatiteľskom profile. O jej aktivácii Vás budeme tiež informovať samostatným mailom.

Skúšobné obdobie môžete kedykoľvek ukončiť vo svojom profile, čím sa automaticky vrátite k Vášmu pôvodnému predplatnému.

Prehľad Vašich aktivovaných predplatných ako aj odpovede na často kladené otázky nájdete vo svojom profile po zaregistrovaní sa na sme.sk.

Aké výhody získate s Prémium bez reklamy?

S predplatným Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma získate prístup k platenému obsahu SME.sk až na šiestich zariadeniach, resp. prehliadačoch oproti trom v produkte Štandard. Prihlásiť sa na SME.sk a odomknúť si tak všetky texty môžete napríklad na počítači v práci, ale aj na rodinnom počítači doma, na mobile, v tablete alebo v mobilných aplikáciách pre Apple a Android.

Získate aj možnosť bezplatného sťahovania stoviek e-kníh svetovej a slovenskej literatúry z ponuky eknihy.sme.sk, vrátane audiokníh s rozprávkami pre deti, načítaných hercom Robertom Rothom. Súčasťou produktov Prémium je aj webová čítačka elektronickej verzie tlačeného denníka SME, Korzár, MY a ostatných tlačených titulov vydavateľstva.

Prémium bez reklamy navyše obsahuje funkciu nezobrazovania komerčnej bannerovej reklamy, vrátane vypnutia reklamy pred videami z produkcie SME.sk na všetkých spravodajských stránkach. Túto funkciu majú už aj naše mobilné aplikácie SME.sk pre iOS a Android.

Ako si zakúpiť predplatné po skúšobnej dobe?

Ak sa Vám nový balíček Prémium bez reklamy zapáčil, môžete si ho predplatiť. Stačí si na stránke s predplatným zvoliť typ a dĺžku predplatného podľa Vašej preferencie a následne sa Vám zobrazí ďalší postup.

Podľa toho, koľko dní Vám ostáva do konca predplatného, Vám buď z novej ceny odrátame nevyčerpanú hodnotu Vášho aktuálneho predplatného alebo skrátime predplatné, aby ste mohli prémiové predplatné využívať ihneď.

Všetky informácie o nových predplatiteľských balíčkoch SME.sk nájde v tomto článku.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@smeonline.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Hlavné správy zo Sme.sk

Jaroslav Haščák.

Previedol svoj podiel v Pente. Súvisí to so stíhaním?


17. jún
Tréner Štefan Tarkovič.

Slováci stále môžu postúpiť.


Juraj Berzedi 11 h
Mária Vargová a Andrej Poracký

Násilné deti sú neraz samy obeťami.


18. jún
Izraelský premiér Benjamin Netanjahu máva svojim podporovateľom po zverejnení prvých odhadov v predčasných parlamentných voľbách v Izraeli v centrále jeho strany Jednota (Likud) v  Jeruzaleme v utorok 23. marca 2021.

Proti dlhoročnému premiérovi sa spojili všetci. Krajina však dlho ponesie jeho odkaz.


15. jún

Neprehliadnite tiež

Leto v Čechcách a na Morave

Časopis plný tipov na zaujímavé dovolenkové miesta nájdete v denníku SME v sobotu 26. júna.


PR Petit Press 18. jún
Kniha Fenomény dejín

Zaujímavé čítanie na leto. Noviny s knihou v stánkoch v utorok 29. júna len za 4,99 €.


18. jún

Prelistujte si denník SME ako aj ďalšie tituly vydavateľstva ešte pred vytlačením.


16. jún

Stiahnite si aktualizovanú verziu aplikácie SME.sk


15. jún