SME
Sobota, 30. september, 2023 | Meniny má Jarolím

Mobilné aplikácie SME.sk s množstvom vylepšení

Stiahnite si aktualizovanú verziu aplikácie SME.sk

Mobilné aplikácie SME.sk pre systém Apple iOS a Android prichádzajú s množstvom technických úprav, ktoré vylepšujú prihlasovanie a ovládanie aplikácie.

Nový užívateľský profil a zjednodušené prihlasovanie

V pravej hornej časti úvodnej obrazovky aplikácie pribudla nová ikona užívateľského profilu, ktorá po kliknutí zobrazuje obrazovku s Vašim profilom. Táto funkcia umožní najrýchlejší prístup k Vášmu osobnému profilu.

V prípade, že máte vytvorený svoj profil na SME, na tomto mieste sa prihlásite do aplikácie. Ak patríte medzi predplatiteľov digitálneho SME.sk, po prihlásení môžete využívať výhody svojho predplatného v podobe odomknutia všetkých článkov už aj v aplikácií.

Nakoľko v novej verzii aplikácie sa využíva nový prihlasovací systém SME.sk, po aktualizácií aplikácie na verziu 4.5 sa, prosím, opätovne prihláste. Na prihlásenie môžete použiť login a heslo, ktoré ste si vytvorili pri registrácií na SME.sk, alebo sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom prepojenia služieb Google, Facebook alebo Apple.

Notifikačné centrum a uložené články

V užívateľskom profile sa okrem prihlásenia nachádza aj prehľad správ v notifikačnom centre, zoznam uložených článkov, správa predplatného SME.sk ako aj nastavenia používateľských nastavení.

V notifikačnom centre nájdete prehľadne usporiadané najdôležitejšie spravodajské udalosti tak, aby Vám nič podstatné neuniklo. V samostatnej záložke sú zoradené správy, ktoré ste si ešte neprečítali.

Veľmi obľúbenou funkciou mobilnej aplikácie je označenie článku na neskoršie prečítanie. Keď si kliknete priamo v článku na ikonku úplne vľavo v spodnom menu, článok sa Vám uloží do prehľadu uložených článkov na neskoršie prečítanie.

K zoznamu uložených článkov sa viete kedykoľvek dostať práve na obrazovke Vášho profilu v sekcii Uložené články. Ak článok už nechcete uchovať medzi uloženými, stačí ho jednoducho odznačiť, čím sa automaticky zmaže zo zoznamu uložených článkov.

Vylepšenia pre prehrávanie podcastov a videí

Dobré správy máme aj pre čitateľov, ktorí si obľúbili naše podcasty a videa.

V novej verzii aplikácie pribudla možnosť ovládania podcastu aj na zamknutej obrazovke telefónu, pričom na obrazovke je možné vidieť aj viac informácií o prehrávanom podcaste.

Pri prehrávaní video relácií máte taktiež možnosť ovládania prehrávania aj pri zamknutej obrazovke telefónu, pričom na obrazovke sa zobrazujú informácie o prehrávanej video relácií. Pri vypnutí obrazovky sa prehráva iba audio. Zároveň zapnutie či vypnutie zvuku nie je závislé od polohy mute prepínača mobilného telefónu alebo tabletu.

Mobilná aplikácie spravodajstva SME.sk je dostupná vo verzii 4.5 pre systém Apple iOS a aktualizácia na novú verziu prebieha postupne. Verzia pre systém Android bude dostupná v priebehu najbližších dní.

SkryťVypnúť reklamu
Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Dom s garážou, hospodárskou budovou aj s rozľahlým pozemkom v Revišskom Podzámčí kúpila Enter AD Michala Gučíka v roku 2020

Gučík tvrdí, že sa ku kauze tunelovania Vojenského spravodajstva nemôže vyjadriť.


7 h
Americká výskumná stanica McMurdo na Antarktíde.

Prípady sa dejú dlhodobo.


10 h
Peter Schutz

Na mastnú pokutu z Bruselu má Slovensko peňazí dosť.


9 h
Marián Pavla, predseda družstva Lovčica-Trubín

Bez dotácií nedokážu slovenskí farmári konkurovať Západu ani Ukrajine.


16 h

Neprehliadnite tiež

Pripravili sme pre vás ďalšie vylepšenia mobilnej aplikácie SME.sk.


a 1 ďalší 28. sep

Predvolebné samolepky nájdete v denníku SME v stredu 27. septembra.


21. sep

Špeciálne vydanie denníka SME so zborníkom POVIEDKA 2023 v predaji.


20. sep

Nové číslo Lišiaka s výhrami za 500 € si môžete kúpiť spolu s v denníkom SME v utorok 19. septembra.


15. sep
SkryťZatvoriť reklamu