SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Ako sa Vám páči predplatné Prémium bez reklamy?

Vyskúšajte všetky výhody predplatného.

Ďakujeme, že patríte medzi našich verných čitateľov a predplatiteľov.

V apríli sme Vám ako naše poďakovanie zadarmo aktivovali nový produkt predplatné Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma. Získali ste tak 12 týždňov, počas ktorých si môžete vyskúšať všetky výhody predplatného Prémium bez reklamy úplne zadarmo. Či je na Vašom konte aktivovaná skúšobná verzia Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma, zistíte vo Vašom predplatiteľskom profile.

Aké výhody ste získali s predplatným Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma?

Ako prvú výhodu, ktorú ste si určite všimli, na webe sme.sk ani v mobilných aplikáciách sa Vám nezobrazujú reklamy. A to ako v podobe reklamných bannerov, tak aj reklamy pred videami z produkcie SME.sk na všetkých spravodajských stránkach.

Zároveň ste s predplatným Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma získali prístup k platenému obsahu SME.sk až na šiestich zariadeniach, resp. prehliadačoch oproti trom v produkte Štandard. Prihlásiť sa na SME.sk a odomknúť si tak všetky články môžete napríklad na počítači v práci, ale aj na rodinnom počítači doma, na mobile, v tablete alebo v mobilných aplikáciách pre Apple a Android.

Radi by sme Vás upozornili, že medzi novinkami ktoré môžete s predplatným Prémium bez reklamy využívať, je aj možnosť bezplatného sťahovania stoviek e-kníh svetovej a slovenskej literatúry, vrátane audiokníh s rozprávkami pre deti, načítaných hercom Robertom Rothom. Súčasťou produktov Prémium je aj webová čítačka elektronickej verzie tlačeného denníka SME, Korzár, MY a ostatných tlačených titulov vydavateľstva vo formáte PDF.

Ako si zakúpiť predplatné Prémium bez reklamy po skúšobnej dobe?

Ak sa Vám nový balíček Prémium bez reklamy zapáčil, môžete si ho predplatiť v plnej verzii. Stačí si na stránke s predplatným zvoliť typ a dĺžku predplatného podľa Vašej preferencie a následne sa Vám zobrazí ďalší postup.

Podľa toho, koľko dní Vám ostáva do konca predplatného, Vám buď z novej ceny odrátame nevyčerpanú hodnotu Vášho aktuálneho predplatného alebo skrátime predplatné, aby ste mohli prémiové predplatné využívať ihneď.

Kúpiť teraz

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Tipy na výlety v Česku


22. jún

Zájazd na Ischiu, do Jordánska alebo na Madeiru len za jedno víkendové vydanie denníka SME.


23. jún

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


24. jún

Knihu VIAC/MENEJ NE/VÁŽNE si kúpite spolu s denníkom SME v utorok 21. júna.


16. jún