SME
Štvrtok, 11. august, 2022 | Meniny má Zuzana

Denník SME už môžete čítať aj v PDF formáte

Prelistujte si denník SME ako aj ďalšie tituly vydavateľstva ešte pred vytlačením.

Vážená predplatiteľka, vážený predplatiteľ,

v rámci predplatného Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma, ktoré sme Vám bezplatne aktivovali v apríli ako naše poďakovanie, máte možnosť čítania denníka SME ako aj ďalších titulov vydavateľstva aj v PDF formáte.

Verzie titulov sú nahrávané v PDF formáte priebežne, ako idú na tlač a preto si môžete svoj obľúbený titul prelistovať ešte pred vytlačením. Už o desiatej večer si tak môžete prelistovať noviny, ktoré vyjdú nasledujúci deň.

Prelistuje si denník SME aj ďalšie tituly vydavateľstva v PDF formáte

Pod každým vydaním denníka SME navyše nájdete zoznam článkov, ktoré si môžete prečítať priamo na webe. Ak si chcete prelistovať svoj obľúbený titul, stačí si kliknúť na dennik.sme.sk, na ktorom nájdete zobrazené najaktuálnejšie vydanie denníka SME a ďalších titulov vydavateľstva: Korzár, MY, TV OKO, SME Ženy, SME víkend, ekonomický magazín Index, Magazín zdravia, Historická revue, Doma v záhrade a anglicky písaný Slovak Spectator.

Všetky tituly obsahujú aj archív, v ktorom si môžete prečítať aj predošlé vydania jednotlivých titulov. Ak by ste si predplatili všetky tituly v tlačenej podobe, ročne by ste tak zaplatili viac ako 1500 €. S digitálnym predplatným Prémium alebo Prémium bez reklamy tak výrazne ušetríte.

Počas platnosti predplatného Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma si môžete vyskúšať všetky výhody predplatného Prémium bez reklamy.

Či je na Vašom konte aktivované predplatné Prémium bez reklamy na 12 týždňov zdarma, zistíte vo Vašom predplatiteľskom profile.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Príloha denníka SME plná číselných hlavolamov pre veľkých aj malých


22. júl

Vypnuté reklamy na celom webe, odomknuté všetky články a 700 e-kníh k tomu.


21. júl

Stačí prémiové predplatné SME.sk.


6. júl

Tipy na výlety v Česku


22. jún