SME
Štvrtok, 11. august, 2022 | Meniny má Zuzana

Vyhrajte so SME.sk elektronickú čítačku kníh

Zapojte sa do súťaže eknihy.sme.sk a vyhrajte elektronickú čítačku kníh.

Je to jednoduché, stačí do komentára príspevku na facebooku napísať Váš tip, koľko si myslíte, že sa stiahne e-kníh zo služby eknihy.sme.sk v období 1.5.-30.6.2021. Dáme Vám aj malú nápovedu. V mesiaci máj sa celkovo stiahlo 3901 e-kníh.

Súťaž prebieha od 25.6. do 30.6.2021. Súťaž vyhodnotíme 1.7.2021 a víťaza čítačky elektronických kníh PocketBook 628 Touch Lux 5 Ink Black s najpresnejším tipom budeme kontaktovať.

Vyhodnotenie súťaže:

Výhercom súťaže o elektronickú čítačku kníh sa stal pán Ján Vajda, ktorý bol so svojim tipom 11000 stiahnutých ekníh v období 1.5.-30.6.2021 najbližšie k reálnemu počtu stiahnutí 10838 stiahnutí ekníh zo služby eknihy.sme.sk. Výhercovi gratulujeme a všetkým ostatným čitateľom ďakujeme za zapojenie sa do súťaže.

Stiahnite si stovky e-kníh do Vašej čítačky, tabletu, mobilu alebo počítača

Na službe eknihy.sme.sk nájdete viac ako 700 titulov slovenskej a svetovej klasiky, knihy autorov redakcie SME a desiatky mp3 nahrávok audio rozprávok pre Vaše deti.

E-knihy sú rozdelené do prehľadných kategórií, pričom každý mesiac pridáme na web minimálne 5 nových e-kníh.

V prípade, ak nemáte čítačku, nezúfajte. E-knihy môžete pohodlne čítať na svojom mobilnom telefóne, tablete či počítači. Prečítajte si prehľadný návod, ako si stiahnuť e-knihy zo služby eknihy.sme.sk do svojho mobilu, tabletu alebo počítača.

Prístup a možnosť neobmedzeného sťahovania e-kníh získate zakúpením predplatného SME.sk Prémium alebo Prémium bez reklamy.

Len za 6 eur tak získate prístup k e-knihám, odomknutie všetkých článkov na SME.sk ako aj množstvo ďalších výhod. Predplaťte si SME.sk na tejto stránke s garanciou vrátenia peňazí.

Kúpiť predplatné

Organizátorom súťaže je spoločnosť Petit Press, a.s. Lazaretská 12, 814 64 Bratislava, IČO: 35 790 253, DIČ: 2020278766, zapísaná na OR OS Bratislava I, odd. Sa, vložka č. 2471/B 1.

Štatút súťaže "Vyhrajte so SME.sk elektronickú čítačku kníh" nájdete v tomto dokumente.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Príloha denníka SME plná číselných hlavolamov pre veľkých aj malých


22. júl

Vypnuté reklamy na celom webe, odomknuté všetky články a 700 e-kníh k tomu.


21. júl

Stačí prémiové predplatné SME.sk.


6. júl

Tipy na výlety v Česku


22. jún