SME
Utorok, 28. marec, 2023 | Meniny má Soňa

Do diskusií SME pribúdajú nové funkcie

Zobrazujeme hlbšie diskusné vlákna, pridali sme blacklist a upratali dizajn.

Dnes sme vydali novú verziu dizajnu diskusií na SME. Zapracúva ďalšie funkcie a prvky, o ktoré nás diskutéri najviac žiadali po jarnom redizajne.

Najviac viditeľnou zmenou je úprava zobrazenia diskusných vlákien. Pridali sme grafické odčlenenie, ktoré umožňuje ľahšie sledovať, ako na seba jednotlivé príspevky nadväzujú.

Priamo vo vlákne sme tiež jasnejšie označili, ktoré príspevky pribudli od poslednej návštevy diskutéra a zvýraznili vaše vlastné príspevky. Sprehľadnili sme aj dizajn príspevkov, upratali sme tlačidlá a zvýraznili sme text príspevkov.

Sprehľadnili sme podobu vášho diskusného profilu, z ktorého sa ľahšie dostanete na vaše príspevky aj do diskusných vlákien, v ktorých niekto reagoval na váš príspevok.

Do diskusií sa vracia aj možnosť zrušiť zobrazovania príspevkov od konkrétneho diskutéra - takzvaný blacklist alebo ignore list. Príspevky od používateľov, ktorých si zaradíte do zoznamu ignorovaných vám už systém zobrazovať nebude.

Uvidíte len informáciu o tom, že do diskusie prispel niekto, koho máte medzi zablokovanými diskutérmi. Diskutéra si môžete medzi ignorovaných zaradiť tak, že si otvoríte jeho profil a vyberte tlačidlo "Blokovať". Blokovanie používateľov je možné kedykoľvek zrušiť.

Pridali sme tiež možnosť hodnotiť príspevok negatívne. Okrem palca hore je možné v diskusii vyjadriť aj nesúhlas - palec dolu. Nové radenie odporúčaných príspevkov, ktoré bude zohľadňovať aj negatívne hlasovania.

Radenie príspevkov v záložke odporúčané budeme v nasledujúcich týždňoch upravovať tak, aby do popredia dostalo najhodnotnejšie príspevky.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Neprehliadnite nové funkcie, ktoré na vás čakajú v spravodajstve minúta po minúte


22. mar

Podarilo sa uspieť v konkurencii 46 portálov z nášho regiónu.


20. mar

Príďte 9.3. o 18:00 do Martinusu na Obchodnej v Bratislave.


9. mar

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. marca.


3. mar