SME
Utorok, 28. marec, 2023 | Meniny má Soňa

Prelistujte si denník SME a ďalšie tituly v PDF formáte

Pozrite si prehľad všetkých titulov vydavateľstva, ktoré si môžete prelistovať v PDF formáte.

Digitálne predplatné Prémium a Prémium bez reklamy Vám prináša okrem odomknutia všetkých článkov na SME.sk aj mnohé benefity navyše. Medzi jednu z najdôležitejších výhod patrí prístup k online verzii denníka SME a ďalších titulov vydavateľstva Petit Press, ktoré si môžete pohodlne prelistovať v PDF verzii. Prémiové predplatné si môže kúpiť už od 1,50 € týždenne na stránke s predplatným.

Keď si kúpite digitálne predplatné Prémium alebo Prémium bez reklamy, môžete si prelistovať denník SME a ďalších 9 titulov vydavateľstva Petit Press v PDF verzii. Pri každom titule vždy nájdete najnovšie vydanie ako aj dlhoročný archív.

KÚPIŤ PREDPLATNÉ

Denník SME

Denník SME patrí medzi najčítanejšie denníky na Slovensku už od roku 1993. Okrem politiky, domáceho diania, ekonomických, zahraničných a športových udalostí SME pokrýva aj ďalšie oblasti, ktoré sú dôležité pre moderného človeka - vedu, zdravie, školstvo, automobilizmus a ďalšie. Prináša tiež pravidelné redakčné, aj špecializované prílohy a vychádza pravidelne šesťkrát týždenne.

Nové vydanie denníka nahrávame v PDF formáte na web už v čase, keď putuje do tlačiarne. Preto si môžete prečítať zajtrajšie noviny už večer okolo 22.00, teda oveľa skôr, ako sa denník SME dostane do stánkov a poštových schránok. Okrem toho je dostupný archív denníka SME od roku 2018.

Denník Korzár

Denník Korzár je jediným slovenským regionálnym denníkom a pokrýva celý región východného Slovenska. Po obsahovej stránke ponúka nielen regionálne spravodajstvo, ale aj spravodajstvo zo Slovenska a zahraničia.

MY týždenníky

Regionálne týždenníky MY vychádzajú už od roku 2001. Viaceré tituly majú však podstatne dlhšiu tradíciu, ako napríklad Liptovské noviny, ktoré sú na trhu viac než 60 rokov. V súčasnosti tvorí sieť regionálnych týždenníkov MY 26 titulov, ktoré pokrývajú územie celého Slovenska.

The Slovak Spectator

The Slovak Spectator sú jediné noviny (mesačník) na Slovensku vydávané v anglickom jazyku. Vychádzajú od roku 1995 a sú zdrojom serióznych a aktuálnych ekonomických, politických, regionálnych, ako aj kultúrno-spoločenských informácií o Slovensku. Na stránke titulu nájdete vydania novín The Slovak Spectator už od roku 2011.

INDEX

Mesačník INDEX prináša aktuálne informácie zo sveta biznisu, ekonomiky, rozhovory s manažérmi a lídrami z rôznych odvetví a oblastí podnikania a tiež inšpiratívne príbehy firiem či ľudí, ktorí za nimi stoja. Na dennik.sme.sk nájdete vždy jeho najnovšie vydanie spolu s ostatnými vydaniami od roku 2018, kedy vychádzal ešte pod názvom PROFIT.

Historická revue

Historická revue je mesačník s dlhou tradíciou, ktorý sa venuje popularizácii histórie a ďalších spoločenských vied už od roku 1990. Do vydavateľstva Petit Press pribudol magazín od novembra 2020 ako vyústenie úzkej spolupráce medzi SME a Historickou revue. Denník SME na svojich webových stránkach dlhodobo publikoval vybrané články z obsahu mesačníka a každý týždeň v spolupráci s Historickou revue vychádza podcast Dejiny, zameraný na rôzne úseky histórie.

Magazín zdravia

Magazín zdravia prináša aktuálne a zaujímavé informácie o liečbe a prevencii rozličných ochorení, ako aj informácie a praktické rady, ktoré každému pomôžu skvalitniť životný štýl a zlepšiť životosprávu. Na stránke s magazínom nájdete všetky vydania od roku 2014 až po vždy to najaktuálnejšie.

Doma v záhrade

Magazín prináša návody na udržiavanie krehkej rovnováhy medzi záhradnou flórou a faunou. Pravidelne sa striedajú rubriky venované interiéru, receptom a uvažovaniu nad záhradou ako miestom na relax v rámci trvalo udržateľného životného štýlu. Na stránke magazína nájdete všetky vydania od roku 2014.

SME Ženy

Prináša rozhovory so zaujímavými a inšpiratívnymi osobnosťami z rôznych oblastí spoločenského života – zo sveta umenia, kultúry, športu, ekonomiky, vedy či z oblasti tretieho sektora. V jednotlivých rubrikách sa zameriava na zdravie, relax, módu, šport, krásu, rodinu, cestovanie, gastronómiu, psychológiu, aktuálne spoločenské témy aj trendy.

TV Oko

Magazín vychádza raz týždenne a čitateľom ponúka kvalitný a prehľadný televízny program 60 najsledovanejších televíznych staníc na 7 dní s množstvom upútaviek aj od osvedčených filmových publicistov. Okrem iného ponúka čitateľom rozhovory a portréty televíznych a filmových hviezd, reportáže z nakrúcania a rôznych spoločenských udalostí.

KÚPIŤ PREDPLATNÉ

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Neprehliadnite nové funkcie, ktoré na vás čakajú v spravodajstve minúta po minúte


22. mar

Podarilo sa uspieť v konkurencii 46 portálov z nášho regiónu.


20. mar

Príďte 9.3. o 18:00 do Martinusu na Obchodnej v Bratislave.


9. mar

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. marca.


3. mar