SME
Streda, 27. október, 2021 | Meniny má SabínaKrížovkyKrížovky

Poznajte celý príbeh s predplatným SME.sk

Odomknite si všetky články a žiadny príbeh Vám už neujde.

Viac ako 150 redaktorov denníka SME, Korzára a My Regióny každý deň píšu a hovoria o tom, čo je dôležité. Vám, našim čitateľom, prinášajú ucelený obraz k aktuálnym témam.

Avšak iba média s dlhodobou podporou svojich čitateľov môžu každodenne prinášať kvalitné spravodajstvo, analýzy, komentáre, reportáže, podcasty, či newslettre.

Ďakujeme všetkým čitateľom, ktorí si zakúpili digitálne predplatné SME.sk a patria medzi 56-tisíc dlhodobých predplatiteľov. Budeme veľmi radi, keď sa k nim pridáte aj Vy.

KÚPIŤ PREDPLATNÉ

Vylepšite si Vaše aktuálne predplatné Štandard

Ak už využívate digitálne predplatné Štandard, môžete si ho veľmi ľahko vylepšiť na predplatné Prémium alebo Prémium bez reklamy.

Okrem vypnutia reklamy na celom SME.sk získate aj neobmedzený prístup k viac ako 700 e-knihám na eknihy.sme.sk, PDF verzii denníka SME a ďalších 10 titulov vydavateľstva Petit Press, prémiovému obsahu na blogy.sme.sk a navyše Vaše predplatné môžete využívať až na 6 zariadeniach. Stačí, keď si kliknete na stránku a ľahko si pár klikmi svoje predplatné vylepšíte.

Predplatné môžete využiť aj ako darček

Ak hľadáte pre svojich blízkych darček s vysokou hodnotou, obdarujte ich ročným predplatným SME.sk a spomenú si na Vás počas celého roka. Vďaka darčeku získajú prístup k tisíckam nových článkov na celý rok, ako aj k bohatému archívu celého SME.sk a ďalším službám podľa typu predplatného.

Nákup je vybavený za pár klikov. Hneď po zaplatení pošleme na Váš e-mail pekný Darovací poukaz na ročné predplatné SME.sk, ktorý môžete preposlať alebo vytlačiť a podarovať.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@smeonline.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Hlavné správy zo Sme.sk

Aktuality.sk získali zábery z chaty, kde sa stretával Robert Fico (vpravo hore), Miroslav Bödör (vpravo hore), advokát Marek Para (vľavo dole) a syn Tibora Gašpara (vpravo dole).

Z deviatich stretnutí v poľovníckej chate pozná verejnosť zatiaľ len pár minút.


a 1 ďalší 5 h

Neprehliadnite tiež

Seniori si pred Vianocami polepšia aj tento rok.

Prílohu Seniori nájdete v denníku SME v utorok 19. októbra.


15. okt

Minulý týždeň sa v Banskej Bystrici konal trojdňový festival krátkeho filmu


15. okt

Nové číslo mesačníka Magazín zdravia v predaji od 1. októbra.


12. okt

Mesto na tri dni ožije krátkymi filmami z celého sveta, ale aj workshopom.


6. okt