SME
Piatok, 2. jún, 2023 | Meniny má Xénia, Oxana

Shiffrinová? Dodnes sleduje moje videá

Čo prezradili v novej knihe denníka SME slovenské športové legendy?

Desať známych mien, silných príbehov a rozhovorov. Čo prezradili športové legendy Velez Zuzulová, Hrbatý, Cíger a ďalší? Aké mali začiatky a ako to chodí v zákulisí športového biznisu? To všetko prináša kniha Vykroč ako legenda, ktorú si 8.februára 2022 môžete zakúpiť na stánkoch spolu s denníkom SME len za 5,99 Eur.

Bývalý hokejista a neskôr tréner Zdeno Cíger hovorí v knihe o tom, ako mu v NHL neraz šlo o život, aj o tom, prečo založil v Bratislave hokejovú akadémiu. Hokejový tréner Ján Filc si spomína na pamätný olympijský turnaj vo Vancouveri, futbalový tréner a bývalý skvelý zakončovateľ Stanislav Griga prezradí, prečo nenechá vnuka vyhrať ani v kartách a basketbalová trénerka Natália Hejková hovorí aj o najťažšom období úspešnej kariéry.

Dominik Hrbatý vysvetlí, ako sa na kurte využívajú psychologické zbrane a niekdajší futbalový virtuóz Ľubomír Moravčík debatuje o tom, prečo bol milovaný aj nenávidený.

Ján Zachara je najstarší žijúci slovenský olympijský víťaz a jeho rozprávanie je pútavou kronikou 20. storočia. S Erikom Vlčekom sa zasa ocitnete na hladine, s Martinou Moravcou na chvíľu aj pod ňou.

Veronika Velez Zuzulová zavedie čitateľa do zákulisia pretekov najlepších lyžiarok sveta. Prezradí tiež, kde sa dozvedela, že Mikaela Shiffrinová dodnes sleduje jej videá.

Každú z týchto desiatich osobností spovedala viac než hodinu dvojica športových nadšencov Jaroslav Jeleník a Michal Kolek v podcaste Vykroč, ktorý vychádza na portáli sportnet.sk.

Kniha Vykroč ako legenda vychádza v knižnej edícii autorov denníka SME. Vyšla v nej aj kniha o únose prezidentovho syna od Matúša Burčíka, Zamysleniami Róberta Bezáka od novinárky Marie Vrabcovej, výber toho najlepšieho v knihe Prvá vodka po smrti od Ľ.Feldeka či Obesíme ťa od M.Havrana. Môžete ju nájsť aj v našom online shope.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 6. júna.


30. máj
Magazín Právo vychádza v piatok 30. novembra, bude vložený v denníku SME.

Porota vyberala zo 480 príspevkov v 13 kategóriách.


3. máj

Magazín Leto v Rakúsku 2023 nájdete vložený v denníku SME v stredu 24. mája.


1. máj

Špeciálna príloha k MS v hokeji vychádza v denníku SME v utorok 9. mája.


29. apr