SME
Utorok, 24. máj, 2022 | Meniny má Ela

Uvažujete nad prémiovým predplatným SME.sk?

Pozrite si dôvody, pre ktoré sa ho oplatí kúpiť.

Váhate, či si odomknúť SME.sk? Získajte všetky výhody s prémiovým predplatným už od 6 eur za mesiac.

1. dôvod - Odomknuté všetky články na SME.sk

S prémiovým predplatným si odomknete všetky články na SME.sk vrátane sekcií a stránok ako Index.sme.sk, Sportnet.sk, Korzar.sk alebo regionálneho spravodajstva MYregiony.sk. Už vám nikdy neunikne žiadna informácia, rozhovor, analýza alebo komentár.

S prémiovým predplatným budete mať navyše prístup aj k prémiovým blogom od Adama Valčeka, Karolíny Farskej, Lucie Šickovej, či Miloty Sidorovej.

Pozrite si ponuku predplatného

2. dôvod - Stovky e-kníh a všetky elektronické verzie našich periodík

Prémioví predplatitelia si môžu neobmedzene sťahovať vyše 700 e-kníh z ponuky eknihy.sme.sk do svojej čítačky, mobilu, tabletu alebo počítača.

Prémioví predplatitelia si navyše môžu listovať v elektronickej podobe všetkých titulov vydavateľstva Petit Press ako denník SME, denník Korzár, regionálnych týždenníkoch MY, magazínoch Index, SME Ženy, Historická revue, Doma v záhrade a mnohých ďalších. Pozerať je možné aktuálne vydanie, ako aj všetky čísla uložené v archíve.

3. dôvod - Všetky výhody až na 6 zariadeniach

Prémioví predplatitelia majú odomknutý obsah až na 6 zariadeniach podľa svojho výberu. Môžu tak čítať odomknuté SME.sk, ako aj využívať všetky benefity prémiového predplatného vo svojom domácom počítači, mobile, v počítači v práci, tablete.

4. dôvod - Tri písmená pre absolútny komfort z čítania správ - PBR

Predplatné Prémium Bez Reklamy (PBR) patrí medzi najobľúbenejšie produkty medzi našimi predplatiteľmi. S PBR si môžete vypnúť reklamu na všetkých bannerových pozíciách a videách. Dokonca aj v mobilnej apke.

Kúpiť Prémium bez reklamy

5. dôvod - Podporujete kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Len vďaka predplatiteľom môžeme vytvoriť ročne viac ako 100-tisíc článkov, nahrať stovky podcastov a videí. Je to naša práca a bez vašej podpory by nebola možná. Ďakujeme!

Nie ste si istí, či je to pre vás? Vrátime vám peniaze

Ak predplatné SME.sk nesplní vaše očakávania, môžete ho kedykoľvek zrušiť. Na účet vám vrátime nevyčerpanú časť predplatného.

Pridajte sa k predplatiteľom

V prípade, že máte viacej otázok alebo potrebujete poradiť s výberom predplatného, kontaktujte nás na helpdesk@sme.sk alebo telefonicky +421 907 311 757.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Tu si prečítate všetky ocenené články.


12. máj

S prémiovým predplatným si odomknete SME.sk a ďalšie digitálne tituly vydavateľstva.


8. apr
Titulná strana knihy Očami farmácie

Kniha Očami farmácie so zaujímavosťami zo sveta liekov v stánkoch spolu s denníkom SME od 29. marca do 4. apríla len za 5,99€.


Marek Kajan 24. mar
Novinky zo SME

Generálny riaditeľ informuje.


24. mar