SME
Piatok, 2. jún, 2023 | Meniny má Xénia, Oxana

Limitovaná edícia knihy Petry Vlhovej práve v predaji

Knižnú novinku nájdete v kníhkupectvách.

Kniha, Petra. Moja cesta k veľkému glóbusu, sa právom stala jednou z najúspešnejších kníh na knižnom trhu v roku 2021. Prvá edícia v počte 20-tisíc kusov sa predala v priebehu dvoch mesiacov od jej uvedenia.

Dotlač knihy s olympijskou symbolikou

Slovenská lyžiarka si v aktuálnej sezóne splnila veľký životný sen, keď získala na zimných olympijských hrách v Pekingu 2022 zlatú medailu v slalome.

“Po Petrinom fenomenálnom úspechu na zimných olympijských hrách sme sa rozhodli, že dotlač knihy venujeme tomuto historickému úspechu našej najlepšej športovkyne súčasnosti.” povedal Juraj Berzedi, spoluautor knihy.

Čitatelia tak majú jedinečnú možnosť osláviť túto historickú udalosť zakúpením knihy, ktorá vyšla v limitovanom počte kusov. Je špeciálna tým, že na obale knihy si pripomíname Petrin úspech vyobrazením zlatej olympijskej medaily v Pekingu.

Knihu si môžete zakúpiť na martinus.sk, pantarhei.sk, bux.sk , obchod.petitpress.sk alebo v ďalších kníhkupectvách.

O knihe Petra. Moja cesta k veľkému glóbusu.

Na knihe Petra Vlhová spolupracovala s novinárom Jurajom Berzedim, ktorý posledných osem rokov mapuje jej lyžiarsku kariéru. Petra Vlhová hovorí, ako sa zo skromného dievčaťa z Liptova, nadovšetko milujúceho lyžovanie, stala športová hviezda svetového formátu.

Rozpráva o detstve, dospievaní, prvých úspechoch i sklamaniach. Odhaľuje zákulisie lyžiarskeho sveta, opisuje vzťah s najväčšou rivalkou Mikaelou Shiffrinovou, približuje život ženy v mužskom svete. Až mrazivo úprimne a otvorene rozpovedala aj strastiplný príbeh spolupráce s bývalým trénerom Liviom Magonim i jeho nečakaný a bolestivý koniec.

Unikátnosť publikácie umocňujú kapitoly s jej najbližšími, bývalými trénermi i členmi tímu. Súčasťou knihy je aj výnimočná 40-stranová príloha fotografií z jej súkromného i profesionálneho života.

„Mám dojem, že ľudí zaujíma, aký život žijem a aká som v skutočnosti. Chcela som, aby fanúšikovia videli, že som obyčajná baba s veľkými snami,“ hovorí Vlhová.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 6. júna.


30. máj
Magazín Právo vychádza v piatok 30. novembra, bude vložený v denníku SME.

Porota vyberala zo 480 príspevkov v 13 kategóriách.


3. máj

Magazín Leto v Rakúsku 2023 nájdete vložený v denníku SME v stredu 24. mája.


1. máj

Špeciálna príloha k MS v hokeji vychádza v denníku SME v utorok 9. mája.


29. apr