SME
Piatok, 2. jún, 2023 | Meniny má Xénia, Oxana

50 otázok, na ktoré chcete vedieť odpoveď (denník SME s knihou)

Kniha Očami farmácie so zaujímavosťami zo sveta liekov v stánkoch spolu s denníkom SME od 29. marca do 4. apríla len za 5,99€.

Je prírodné lepšie ako chemické? Ako vedia lieky proti bolesti, kde to bolí? Kde sa začal ošiaľ okolo CBD? Ako fungujú lieky na odvykanie od fajčenia? Taja pred
nami liek na rakovinu?

To je len niekoľko zo zaujímavých otázok, na ktoré nájdete odpovede v knihe Očami farmácie. Prináša vám ju denník SME a od utorka 29. marca do pondelka 4. apríla si ju môžete v stánkoch kúpiť spolu s novinami za exkluzívnu cenu 5,99 €. Po tomto termíne bude dostupná v každom dobrom kníhkupectve a už dnes sa dá kúpiť aj online.

V knihe sa dočítate o šťastných náhodách, ktoré viedli k objavu najúspešnejších liekov, o každodennom využívaní najsmrteľnejšieho jedu na Zemi v náš prospech, ale aj o doktorovi, ktorý chorým predpisoval dvanásť malých pív každých dvadsaťštyri hodín. Odporučíme vám, aké lieky si vziať na prípadnú cestu do vesmíru, vysvetlíme rozdiel medzi liekom a výživovým doplnkom, objasníme mediálnu bublinu okolo kolagénu, CBD a rôznych detoxov. To všetko pútavou a ľahko stráviteľnou formou. V každej kapitole vás navyše čaká bonus v podobe zaujímavej pikošky.

Kniha Očami farmácie vychádza v knižnej edícii autorov denníka SME. Prinášame ju pre vás spolu s titulmi ako Interview od Kristíny Kúdelovej a Jany Sunderman, Zamysleniami Róberta Bezáka od novinárky Marie Vrabcovej či výbere toho najlepšieho v knihe Prvá vodka po smrti od Ľ.Feldeka či Obesíme ťa od M.Havrana. Všetky tituly z autorskej edície denníka SME môžete nájsť v našom online shope.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 6. júna.


30. máj
Magazín Právo vychádza v piatok 30. novembra, bude vložený v denníku SME.

Porota vyberala zo 480 príspevkov v 13 kategóriách.


3. máj

Magazín Leto v Rakúsku 2023 nájdete vložený v denníku SME v stredu 24. mája.


1. máj

Špeciálna príloha k MS v hokeji vychádza v denníku SME v utorok 9. mája.


29. apr