SME
Pondelok, 20. marec, 2023 | Meniny má Víťazoslav

Školský rozvrh a komiks Posledný Follower v denníku SME

Pripravili sme pre vás špeciálne vydanie so skvelými darčekmi pre vášho školáka.

Nový školský rok je tu a škola sa začína. Ako každý rok sme pripravili vás špeciálne vydanie denníka SME so školským rozvrhom. Tentoraz k nemu dostanete niečo navyše. K novinám sme pribalili originálny slovenský komiks Posledný follower.

Školský rozvrh je praktická pomôcka, ktorá sa zíde každému školákovi alebo jeho rodičom. Okrem hodinového rozvrhu na jednotlivé vyučovacie dni v týždni, obsahuje aj graficky prehľadný kalendár.

Nájdete v ňom zreteľne vyznačené všetky dni školských prázdnin a jarných prázdnin podľa krajov, všetky štátne sviatky a dni, kedy neprebieha vyučovanie.

A keďže školský rok nie sú len povinnosti, ale aj zábava. K novinám s rozvrhom sme pribalili aj prvý diel komiksu Posledný follower. Je to najepickejší originálny príbeh, aký kedy vyšiel v našich končinách.

Dej komiksu pre tínedžerov sa odohráva v roku 2044, kedy planétu Zem ovláda umelá inteligencia a virtuálna realita. Ľudia sú apatickí, využívajú návykovo-hypnotické technológie tajomnej spoločnosti Octopus a o nič sa nezaujímajú.

Dohľad nad obyvateľstvom vykonáva všemocná Planetárna bezpečnosť riadená robotmi. Tá nemá záujem zabrániť blížiacemu sa ekologickému kolapsu celej Zeme.

Osud existencie ľudstva vyzerá byť spečatený, ale nájdu sa mladí ľudia, ktorí sa rozhodnú bojovať proti systému.

V období najbližšieho roka budete mať možnosť zakúpiť si spolu s denníkom SME aj ďalšie diely komiksu Posledný follower.

Postupne vydáme všetkých 12 častí odohrávajúcich sa na futuristickom Slovensku. Každý mesiac nájdete v predaji špeciálne vydanie s novým dielom.

Školský rozvrh s kalendárom prázdninových dní a prvý diel komiksu Posledný Follower nájdete v denníku SME v utorok 6. septembra 2022.

Cena vydania s oboma darčekmi je len 1 €.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Podarilo sa uspieť v konkurencii 46 portálov z nášho regiónu.


10 h

Príďte 9.3. o 18:00 do Martinusu na Obchodnej v Bratislave.


9. mar

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. marca.


3. mar
Kniha Ľudia Ukrajiny.

Spoznajte ich tváre a osudy. Reportáže a fotografie z krajiny, kde má každý svoj vojnový príbeh.


24. feb