SME
Utorok, 7. február, 2023 | Meniny má Vanda

30 krásnych darčekov, ktoré si vyrobíte sami. Tu a teraz

Magazín ONA VIE vydal špeciál, plný nápadov, ktorý je už v predaji v stánkoch.

V špeciáli nájdete 30 originálnych tipov a návodov, ktoré nezruinujú váš rozpočet. Prichádzajú v predstihu , aby ste stihli všetko, čo si naplánujete, aj vyrobiť. Pretože tento rok sú hitom práve darčeky z vlny. Treba mať minimálne šál, šatku či nákrčník z tohto skvelého prírodného udržateľného materiálu. Všetko pletené, háčkované, vlnené je IN. Nielen u žien. V špeciáli nájdete návod, ako urobiť vlnenú šatku, tubový šál aj pletené ponožky.


ONA VIE – darčekový špeciál ponúka aj mnoho ďalších nápadov na darčeky a drobnosti, ktoré vytvoria u vás doma predvianočnú pohodu. Pre začiatočníkov i pre náročných, ktorí sa nezľaknú ani výroby patchworkovej deky. Na svoje si prídu priaznivci šitia, pletenia aj háčkovania. Kamarátky určite poteší náramok z korálikov, malé deti háčkovaný zajačik, postieľka pre bábiku či snežítko a pre kolegov môžete vyrobiť šatočky z levandule proti moliam alebo štýlovú súpravu do kúpeľne.
Nájdete tu tiež návod, ako vyrobiť voňavý vianočný pomaranč či petržlenovú masku na tvár. Aj to môže byť výborný darček.


Darčeky, ktoré urobíte pre niekoho s láskou sami, prinášajú dvojnásobnú radosť. Vám pri tvorbe a obdarovanému 24. decembra. S darčekovým špeciálom ONA VIE si predvianočné obdobie naozaj užijete.

Časopis ONA VIE nájdete v stánkoch , vy si ho však môžete aj predplatiť a získať darček. Okrem darčeku vám predplatným ušetríme peniaze a cestu do stánku, časopis vám doručíme až k vám domov.

KÚPIŤ PREDPLATNÉ

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. februára.


31. jan

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 10. januára.


5. jan

CD Ivy Bittovej nájdete v denníku SME v utorok 20. decembra.


8. dec

Špeciálne vydanie denníka SME epickým komiksom si môžete kúpiť už dnes.


30. nov