SME
Utorok, 28. marec, 2023 | Meniny má Soňa

Nový spoločník v živote? Podporíte ním deti, ktoré to potrebujú

Toto nie je obyčajný diár. Vychádza Step by Step 2023.

Patrik Lê Giang s diárom Step by Step 2023.Patrik Lê Giang s diárom Step by Step 2023. (Zdroj: Archív PLG)

Prešľapujete na mieste a hľadáte nový životný impulz? Chceli by ste vykročiť zo svojej komfortnej zóny, ale neviete ako?

Slovenský futbalový brankár Patrik Lê Giang pripravil jedinečný diár, ktorý bude vaším každodenným partnerom v roku 2023.

Môžete si v ňom zaznamenať schôdzky, ale aj nazrieť do svojej duše, vypísať sa zo svojich strachov či obáv a uvedomiť si, že s vytrvalosťou a vierou dokážete všetko, čo si zaumienite.

„Mojím snom bolo vytvoriť diár s presahom a hĺbkou, nie len obyčajný zápisník. Chcel som v ňom zhrnúť všetko, čo mi v živote pomohlo a stále pomáha,“ vraví Lê Giang.

ZÍSKAŤ DIÁR

Lepší človek, lepší svet

Lê Giang pochádza z Fiľakova, má vietnamské korene a popri futbalovej kariére založil nadáciu Step by Step, ktorá inšpiruje, vzdeláva a finančne podporuje deti a mládež. Vedie mladú generáciu k zdravému životnému štýlu a pomáha deťom s ťažkým zdravotným alebo sociálnym príbehom.

Vlani získal Lê Giang prestížne medzinárodné ocenenie Merit Award za „výnimočnú spoločenskú angažovanosť". Slovenský Forbes ho tento rok zaradil do svojho výberu 30 pod 30.

Diár Step by Step 2023. Diár Step by Step 2023. (zdroj: Petit Press)

Viac fotografií nájdete tu.

Lê Giang nevníma len futbalové trávniky, ale aj svet okolo seba. A presne o tom je aj jeho diár.

Nie je len o úlohách či schôdzkach, ale aj o premýšľaní o sebe, o tom, čo robíme a čím napĺňame svoj život, o našich cieľoch a snoch a ceste za nimi. Je o ceste stať sa lepším človekom a meniť k lepšiemu aj svoje okolie. Postupne, krok za krokom.

Diárom podporíte deti

Lê Giang ponúka desať jednoduchých pravidiel na každý deň. Snaží sa ľudí inšpirovať a motivovať. Každý si môže vybrať, do akej hĺbky bude ochotný zájsť. Diár môže používať biznismen, športovec, študent i manuálne pracujúci človek.

„Chcem spoločnosti priniesť hodnotu a budem šťastný, ak týmto diárom niekomu aspoň trochu pomôžem,“ vysvetľuje futbalový brankár.

Lê Giang zostavil diár bez nároku na honorár a z každého výtlačku poputuje podpora nadácii Step by Step na pomoc deťom. „Zadovážením diára pomôžete sebe, a zároveň ďalším. Spolu sme silnejší,“ hovorí Lê Giang.

ZÍSKAŤ DIÁR

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Neprehliadnite nové funkcie, ktoré na vás čakajú v spravodajstve minúta po minúte


22. mar

Podarilo sa uspieť v konkurencii 46 portálov z nášho regiónu.


20. mar

Príďte 9.3. o 18:00 do Martinusu na Obchodnej v Bratislave.


9. mar

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. marca.


3. mar