SME
Piatok, 24. marec, 2023 | Meniny má Gabriel

SME ženy a Jamie Oliver: Toto menu platí iba vo februári

Predplaťte si známy mesačník a získajte zdarma novú knihu slávneho šéfkuchára.

Vo februári sa slávi Valentín a ten je sviatkom všetkých zaľúbených. Tak hovorí kalendár a legenda a tak sme sa rozhodli pre mimoriadne Valentínske menu. Pretože jedným z piatich jazykov lásky je jazyk darov a pretože láska ide aj cez žalúdok, rozhodli sme sa niekoho z vás na Valentína obdarovať a to úplne novou knihou slávneho šéfkuchára Jamie Olivera „V jednom“. Kniha má inak hodnotu minimálne 25 Eur, ale vo februári ju môžete získať ako bezplatný darček k ročnému predplatnému časopisu SME ženy.

Napíšte nám e-mail na adresu predplatne@petitpress.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 323 77 777. Ak požiadate o ročné predplatné nášho časopisu SME ženy a použijete k tomu heslo Valentín, získate iba teraz vo februári bezplatný knižný darček od jedného z najslávnejších a najuznávanejších šéfkuchárov súčasnosti. Jamie Oliver vo svojej úplne novej knihe „V jednom“ ponúka vyše 120 receptov, podľa ktorých pripravíte jednoduché lahodné pokrmy v jednom hrnci, pekáči alebo panvici. Viac než polovica pokrmov je buď bezmäsitých, alebo so zredukovaným obsahom mäsa, k ďalším receptom autor zaradil vegánske zámeny mäsových jedál.

Valentínsku akciu na predplatné časopisu SME ženy môžete využiť buď pre seba, alebo pre svojich blízkych, či priateľov, o ktorých viete, že im tým urobíte radosť. Sme tu len vďaka vám a pre vás.

Všetko najchutnejšie, milí budúci čitatelia a predplatitelia.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Neprehliadnite nové funkcie, ktoré na vás čakajú v spravodajstve minúta po minúte


22. mar

Podarilo sa uspieť v konkurencii 46 portálov z nášho regiónu.


20. mar

Príďte 9.3. o 18:00 do Martinusu na Obchodnej v Bratislave.


9. mar

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 7. marca.


3. mar