SME
Piatok, 2. jún, 2023 | Meniny má Xénia, Oxana

Novinky v najaktuálnejšom spravodajstve SME Minúta

Neprehliadnite nové funkcie, ktoré na vás čakajú v spravodajstve minúta po minúte

Už je to 9 mesiacov odkedy sme pre vás na webe sme.sk a v mobilnej aplikácii spustili rýchle online spravodajstvo SME Minúta. Najnovšie rýchle správy tak môžete čítať na stránke SME.sk , či už na počítači, na mobile či v našej mobilnej aplikácii, úplne zdarma.

SME Minútu na webe a v aplikácii SME.sk neustále vylepšujeme, pridávame nové funkcie a pracujeme na jej prehľadnosti. Radi by sme vám predstavili funkcie, ktoré určite oceníte.

Spätná väzba nám pomáha vylepšovať funkcie SME Minúty. Aj na základe toho, čo nám hovoríte postupne vylaďujeme vzhľad a dopĺňame rôzne funkcie, ktoré uľahčia používanie.

V mobilnej aplikácii, ale aj na webe sa do SME Minúty prekliknete jednoducho cez ikonku ''Minúta'' na spodnej navigačnej lište.

Sledujte správy minútu po minúte

Nezaujímajú vás športové správy? Jednoducho si ich vypnite.

Rozumieme, že mnohí z vás nesledujú športové správy, alebo sú zvyknutí si dohľadávať športové novinky a informácie inde. Práve preto sme zaviedli filter, ktorým si športové správy skryjete. Filter nájdete vpravo hore pod ikonou svojho profilu.

Chcete vidieť len tie najdôležitejšie správy? Jednoducho si ich vyfiltrujte.

Jedna z požiadaviek našich používateľov SME Minúty bola možnosť odfiltrovať menej podstatné správy. Spravíte tak zakliknutím možnosti ''dôležité správy''.

Chcete, aby sa vám zobrazovali správy len z aktuálnych tém, či rubrík, ktoré radi sledujete?

Pokiaľ chcete v zozname príspevkov SME Minúty vidieť len správy z aktuálnej témy, ktorá vás najviac zaujíma, zakliknite si vo vlastnom výbere správ len tú, o ktorú máte záujem. Správy z ostatných tém sa vám prestanú zobrazovať.

Ak chcete obnoviť všetky nastavenie, jednoducho ťuknite na tlačidlo Reset a opäť budete vidieť všetky príspevky bez aktívnych filtrov.

Obsiahlejšie správy si môžete rozkliknúť pre detailnejšie informácie.

Niektoré správy si žiadajú viac kontextu. Na detailnejší pohľad správy sa prekliknete cez tlačidlo Čítať daľej.

Správy zo SME Minúty, takisto ako články na webe, si môžete uložiť, aby ste sa k nim mohli kedykoľvek vrátiť.

Jednou z obľúbených funkcií v aplikácii SME.sk je možnosť ukladania článkov. To platí aj pre správy v SME Minúte. Keď sa prekliknete na detail správy cez tlačidlo Čítaj ďalej, uvidíte v ľavom dolnom rohu ikonku na uloženie. Môžete sa tak k správam vrátiť kedykoľvek neskôr.

Táto funkcia je zatiaľ dostupná iba v mobilnej aplikácii SME. Zoznam uložených článkov nájdete vždy vo svojom profile. Prečítané potom môžete zo zoznamu vymazať.

Správy zo SME Minúty môžete zdieľať na svojich sociálnych sieťach, alebo poslať priateľom.

Pokiaľ by ste radi správu zo SME Minúty prezdieľali, urobíte tak jednoducho stlačením tlačidla Zdieľať v zozname príspevkov. Ponuku zdieľania môžete vyvolať aj v detaile správy stlačením troch bodiek v pravom dolnom rohu.

Pre rýchlejšiu dostupnosť si môžete SME Minútu pridať medzi svoje widgety na zamknutú obrazovku vášho mobilu.

Stačí si na vašom mobile rozkliknúť nastavenia zamknutej obrazovky a zvoliť widget SME Minúta spomedzi ostatných možností v zozname dostupných widgetov.

Prispôsobte si náhľad na odomknutej obrazovke tak, aby ste mali najaktuálnejšie informácie zo SME Minúty rýchlo po ruke.

Okrem widgetu na zamknutej obrazovke máte dostupný aj widget na domovskej obrazovke po odomknutí mobilu. Prispôsobiť si ho môžete pomocou výberu z viacerých možností.

Prekliknúť sa do SME Minúty sa môžete aj bez otvorenia aplikácie SME.

Po podržaní prstu na ikone SME sa vám zobrazí možnosť prekliknúť sa hneď do SME Minúty bez toho, aby ste predtým otvárali aplikáciu.

Sledujte správy minútu po minúte

V prípade, že máte akékoľvek otázky alebo, ešte lepšie, pripomienky a nápady na zlepšenie, tak nám neváhajte napísať na helpdesk@sme.sk. Čítame každý jeden z nich.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 6. júna.


30. máj
Magazín Právo vychádza v piatok 30. novembra, bude vložený v denníku SME.

Porota vyberala zo 480 príspevkov v 13 kategóriách.


3. máj

Magazín Leto v Rakúsku 2023 nájdete vložený v denníku SME v stredu 24. mája.


1. máj

Špeciálna príloha k MS v hokeji vychádza v denníku SME v utorok 9. mája.


29. apr