SME
Štvrtok, 30. jún, 2022 | Meniny má Melánia

Preto SME

Podporte silné a nezávislé spravodajstvo.

Boli sme vždy odolní voči zneužívaniu moci a vybojovali sme veľa súbojov o vlastnú nezávislosť. V 90. rokoch, v časoch výbuchov áut a rozkvetu mafie, sme nosili SME pod pazuchou ako znak príslušnosti k slušnejšej časti spoločnosti. Urobili sme z tejto značky symbol odporu proti mečiarizmu, nacionalizmu, korupcii a násiliu, čím sme získali dlhoročnú lojalitu a podporu našich čitateľov.

Penta definitívne odchádza z pozície menšinového akcionára. Podarilo sa nám na jej miesto získať nového akcionára, a to neziskový investičný fond pre nezávislé médiá - MDIF, ktorý pri nás stál už za éry mečiarizmu. Vtedy nám poskytol úver pre vybudovanie našej prvej tlačiarne, na ktorej sme od roku 1996 v Bratislave a neskôr v Košiciach začali tlačiť denník SME. Majoritným akcionárom ostáva Prvá slovenská investičná spoločnosť (PSIS), ktorá sprevádza vydavateľstvo od úplného začiatku v roku 1993.

Chceme sa vám touto cestou poďakovať za vašu trpezlivosť a dôveru. Hlavne vďaka vám je SME.sk najväčším spravodajským médiom na slovenskom internete. Aspoň jedenkrát jeho spravodajskú časť navštívi viac ako 2,5 milióna čitateľov mesačne a viac ako 600-tisíc z nich prichádza na SME.sk každý deň.

Preto SME

Iba spravodajstvo so silnou podporou svojich čitateľov môže zostať dlhodobo nezávislé. Dnes už veľa ľudí chápe, že platiť za digitálny obsah je jedinou cestou, ako udržať serióznu žurnalistiku pri živote. Pomôžte nám robiť silné a nezávislé spravodajstvo kúpou niektorého z balíkov štandardného alebo prémiového predplatného. Pridajte sa ku viac ako 56 000 predplatiteľom digitálneho predplatného ešte dnes.

Kúpiť predplatné

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Tipy na výlety v Česku


22. jún

Zájazd na Ischiu, do Jordánska alebo na Madeiru len za jedno víkendové vydanie denníka SME.


23. jún

S týmto predplatným si odomknete SME.sk až na 6 zariadeniach.


24. jún

Knihu VIAC/MENEJ NE/VÁŽNE si kúpite spolu s denníkom SME v utorok 21. júna.


16. jún