SME
Piatok, 2. jún, 2023 | Meniny má Xénia, Oxana

Prémium bez reklamy na 12 týždňov len za 12 eur

Využite všetky výhody najvyššieho predplatného SME.sk so zľavou 50%.

Ak si kúpite nové predplatné Prémium bez reklamy na 4 týždne, 1 rok alebo 2 roky na stránke Prémium bez reklamy na 12 týždňov za cenu štandardného predplatného, automaticky získate zvýhodnené predplatné Prémium bez reklamy na 12 týždňov len za 12 eur.

Za prvú platbu zaplatíte iba 12 eur. V prípade, že budete platiť kartou, po 12 týždňoch budete následne platiť cenu podľa produktu, ktorý ste si zvolili a predplatné sa Vám automaticky predĺži. Ak pri platbe použijete inú platobnú metódu, predplatné sa Vám ukončí po 12 týždňoch bez obnovenia. Následne si môžete zvoliť ľubovoľné predplatné z ponuky predplatne.sme.sk. Na koniec 12-týždňového obdobia Vás upozorníme aj emailom.

Počas 12 týždňov tak môžete využívať všetky výhody najvyššieho predplatného Prémium bez reklamy za cenu základného predplatného Štandard. Ušetríte tak 50 % oproti bežnej cene.

Ak predplatné SME.sk nesplní Vaše očakávania, môžete ho kedykoľvek zrušiť a vrátime Vám peniaze.

Kúpiť akciové predplatné

Čo získate s predplatným Prémium bez reklamy

S predplatným Prémium bez reklamy získate neobmedzený prístup ku všetkým článkom na www.sme.sk až na 6 zariadeniach. Čítať SME.sk tak môžete napríklad na počítači v práci, na rodinnom počítači doma, na mobile, tablete alebo v mobilnej aplikácii pre Android alebo Apple iOS.

Pozrite si tiežSME.sk prináša nové Prémiové predplatné Čítajte 

Predplatitelia s Prémium bez reklamy získavajú taktiež možnosť bezplatného sťahovania stoviek e-kníh svetovej a slovenskej literatúry z ponuky eknihy.sme.sk, vrátane audiorozprávok pre deti. Súčasťou predplatného sú aj online verzie tlačeného denníka SME, Korzár, MY a ostatných tlačených titulov vydavateľstva vo formáte PDF ako aj možnosť pridávania neobmedzeného počtu príspevkov do diskusií.

Navyše celé SME.sk budete mať úplne očistené od komerčnej reklamy a nebudú sa Vám zobrazovať bannery ani videoreklama na všetkých stránkach na www.sme.sk ako aj v mobilných aplikáciách SME.sk pre Android a Apple iOS.

Vybrať predplatné

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Špeciálne vydanie denníka SME s epickým komiksom si môžete kúpiť v utorok 6. júna.


30. máj
Magazín Právo vychádza v piatok 30. novembra, bude vložený v denníku SME.

Porota vyberala zo 480 príspevkov v 13 kategóriách.


3. máj

Magazín Leto v Rakúsku 2023 nájdete vložený v denníku SME v stredu 24. mája.


1. máj

Špeciálna príloha k MS v hokeji vychádza v denníku SME v utorok 9. mája.


29. apr