SME
Štvrtok, 11. august, 2022 | Meniny má Zuzana

Jednoduchý návod, ako si vypnete bannerovú a video reklamu na celom SME.sk

Všetko vybavíte len pár klikmi.

Nebavia vás už všetky bannery pri čítaní investigatívnych článkov na SME.sk? Otravujú vás video reklamy pred rozhovormi Zuzany Kovačič Hanzelovej?

Stačí kliknúť na tlačidlo nižšie a jednoducho vypnete všetku reklamu na portáli SME.sk:

Vypnúť reklamu*

*Vydavateľstvo Petit Press má 2 hlavné zdroje príjmov pre svoje fungovanie. Ide o príjmy z predplatného a príjmy z reklamy. Bez nich by redaktori SME.sk nemohli tvoriť nezávislú žurnalistiku a autori v regiónoch zas nemohli písať o problémoch v krajoch na Slovensku. Ich prácu najviac podporíte kúpou predplatného. Ďakujeme.

Čo ešte získate?

S predplatným Prémium bez reklamy získate neobmedzený prístup ku všetkým článkom na www.sme.sk až na 6 zariadeniach. Čítať SME.sk tak môžete napríklad na počítači v práci, na rodinnom počítači doma, na mobile, tablete alebo v mobilnej aplikácii pre Android alebo Apple iOS.

Pozrite si tiežSME.sk prináša nové Prémiové predplatné Čítajte 

Predplatitelia s Prémium bez reklamy získavajú taktiež možnosť bezplatného sťahovania stoviek e-kníh svetovej a slovenskej literatúry z ponuky eknihy.sme.sk, vrátane audiorozprávok pre deti. Súčasťou predplatného sú aj online verzie tlačeného denníka SME, Korzár, MY a ostatných tlačených titulov vydavateľstva vo formáte PDF ako aj možnosť pridávania neobmedzeného počtu príspevkov do diskusií.

Hlavným benefitom je, že celé SME.sk budete mať úplne očistené od komerčnej reklamy a nebudú sa Vám zobrazovať bannery ani videoreklama na všetkých stránkach na www.sme.sk ako aj v mobilných aplikáciách SME.sk pre Android a Apple iOS.

Predplatné Prémium bez reklamy si môžete zakúpiť na stránke s predplatným už od 8 eur na 4 týždne. S najvýhodnejším dvojročným predplatným zaplatíte v prepočte len 0,96 eura na týždeň a ušetríte tak 109 € oproti platbe každé 4 týždne. Kúpte si predplatné Prémium bez reklamy.

Čo je nové na sme.sk

Novinky, zlepšenia a vôbec všetko, s čím sa chceme podeliť.

Digitálne predplatné SME.sk

Kúpte si digitálne predplatné s prístupom k celému obsahu na weboch SME.sk týždenne od 1 eura. Objednať >>

Kontakty

Redakcia SME: web@sme.sk

Digitálne predplatné: helpdesk@sme.sk

Printové predplatné: predplatne@petitpress.sk

Inzercia/obchod: internet@petitpress.sk

Iné služby: sluzby@sme.sk

Vydavateľstvo Petit Press

Petit Press, a.s. je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfólio tlačených periodík predstavuje viac ako 30 centrálnych a regionálnych titulov s týždenným predaným nákladom vyše 545 tisíc výtlačkov.

Web vydavateľstva >>

Neprehliadnite tiež

Príloha denníka SME plná číselných hlavolamov pre veľkých aj malých


22. júl

Vypnuté reklamy na celom webe, odomknuté všetky články a 700 e-kníh k tomu.


21. júl

Stačí prémiové predplatné SME.sk.


6. júl

Tipy na výlety v Česku


22. jún